זוגיות

קבל 9 עצות זהב לדייט ראשון

 

 

לא משנה איך זה קרה, אולי דרך אתר היכרויות, אולי חבר הכיר ביניכם, אולי נפגשתם במכולת או בלימודים. מה שחשוב זה שסוף סוף זה קורה, אתה קובע דייט ראשון עם מישהי שרצית כבר המון זמן ואתה מתרגש. ההתרשות הזו, היא בדרך כלל מקור לטעויות שלא משנה מה תעשה, לא תצליח לתקן. אז כדי שזה לא יהיה מאוחר מידי ושלא תפספס את אהבת חייך, הכנו לך מדריך קצר שילמד אותך מה חשוב וממה חשוב להימנע בדייט ראשון. 

כמו בהרבה דברים אחרים, גם כאן, נחלק את התהליך לשלושה שלבים: ההתארגנות לדייט, הדייט ואחרי הדייט. 

 

 

ההתארגנות לדייט: 

1. קבעתם לדייט

אוקיי, אז השגת דייט. לא משנה איך וגם פחות רלוונטי. תעשה טובה ואל תקבע איתה דרך הודעות טקסט. פשוט תדבר איתה ותהיה החלטי. כלומר, שזו לא תהיה שיחה של: "אז לאן בא לך לצאת? לא אכפת לי…מה בא לך?… לא אכפת לי וחוזר חלילה. לא!!!!!! אנחנו רוצות לדעת שיש לנו על מי לסמוך כבר מהדייט הראשון. שיש כאן מישהו עם גב יציב שייקח אותנו למקומות הנכונים ולא בא לנו לעבוד קשה גם כאן. תחשוב שבדרך כלל ובהמשך הקשר בתקווה שיהיה, אנחנו לגמרי נחליט על כל דבר שיקרה, אז תנצל את הזדמנות הפז הזאת שיש לך סמכות להחליט ופשוט תיקח את זהעשה את זה בלי להתייעץ איתה.

 

2. תתלבש! 

כשאנחנו אומרים תתלבש, אנחנו באמת מתכוונים לזה ולא אכפת לנו אם בדיוק עזרת לחבר לעבור דירה או לצבוע ואתה משום מה חושב שזה נורא גברי להגיע ככה לדייט, או שאתה מנסה להרשים ומגיע ישר מחדר הכושר. לא!!!!!

תתרחץ, תתבשם בטאקט, אל תשפוך על עצמך את כל הבקבוק ותתלבש נורמלי שבמילה נורמלי הכוונה שלנו היא למשהו באמצע. לא יותר מידי אבל גם לא פחות מידי.

אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שנשים משקיעות בהתארגנות לפני דייט ובאמת משתדלות לעשות את המקסימום אז לא מגיע להן שתשקיע גם?

 

3. יצאת לכיוון שלה? שלא תעז להקדים מידי או חס וחלילה לאחר

כן, אפשרי להקדים בחמש דקות, זה יפה, מכבד ואלגנטי. אבל אם תקדים יותר מידי, היא תחשוב שאתה קרצייה מתלהבת וחסרת חיים ומי רוצה גבר כזה? מצד שני, אם תאחר ואפילו לא תטרח להודיע לה, זה יראה כזלזול היסטרי בה ובזמן שלה וזה לא יהיה לטובתך אם בכלל יהיה משהו.

 

בדייט:

4. אל תדבר יותר מידי

אנשים ובמיוחד נשים, מאוד אוהבים לדבר על עצמם. תן לה לדבר ופשוט תקשיב. אל תנסה לחפש תשובה חכמה לכל דבר שהיא אומרת או פתרון. פשוט תהיה יפה ותקשיב. מצד שני, אל תילחץ משתיקות וכן, שתף אותה בדברים מסוימים מהחיים שלך, אבל אל תתחיל עכשיו לפתוח וללכלך על אקסיות וכאלה. זה גם לא מעניין, גם לא לעניין וגם ממש לא גברי.

 

5. אל תנסה להצחיק או להרשים

אם כל הזמן תחשוב על איך להצחיק אותה, תצא הכי פחות מצחיק וממש פתאטי. שמנסים להרשים או להצחיק, עסוקים באופן תמידי במה האדם שמולנו חושב עלינו, מה שמונע מאיתנו להיות אנחנו עצמנו ולהישאר בחוויה וגם יוצר רושם מוטעה כבר בתחילת הקשר, מה שמבטיח קשר קצר טווח. תהיה אתה ואל תנסה להיות מישהו אחר.

 

6. תהיה כנה ואמיתי אבל לא אמיתי מידי

על טאקט שמעת? אל תזרוק כל הערה שעולה לך לראש לגביה ולגבי איך שהיא נראית. מצד שני, אתה יכול להיות כנה לגבי עצמך. לא רע להגיד שכיף לך לפגוש אותה אבל גם כאן היזהר לא להפוך לרגשני מידי. נשים לא אוהבים גברים דרמטיים מידי.

 

7. אל תנעץ מבטים באחרות

לא אכפת לנו כמה המלצרית שווה הוא כמה ההיא שיושבת בשולחן ליד עושה לך את זה. זה דייט ראשון, אז תן לה את הכבוד הראוי, תשתלט על עצמך ותהיה מרוכז בה.

 

8. לא משנה מה, לעולם אל תתן לה לשלם

כשמגיע החשבון, לא משנה כמה היא "תתעקש" לשלם חצי חצי או את הטיפ. אל תתן לה לשלם כלום! בהמשך, תוכלו לחלוק בהוצאות והיא תשמח לשלם עליך בחזרה, אבל בדייט הראשון זה שאתה משלם בעצם אומר לה שהיה לך כיף איתה. כמה שנשים יהיו בעד פמינזם, ברגע שאתה לא משלם בדייט הראשון- אתה פסול.

 

9. אחרי הדייט

בדיוק כמו שאתה בחנת אותך, גם היא אותך. אז יכול שהיא לגמרי נראית לך ותרצה להמשיך לדייט שני ויכול להיות שלא. בכל מקרה, אף אחד לא אוהב למשאירים אותו על אש קטנה. בבוקר המחרת, שלח לה הודעה נחמדה שמשקפת מה שאתה מרגיש בצורה נעימה כמו: "היי, ממש נהנתי איתך אתמול ואשמח שנקבע שוב או: "היי, שמחתי להיפגש אתמול אבל אני לא חושב שיש לזה המשכיות". גם אם היא לא תאהב את ההודעה, כל אחד מעריך ישירות וכנות ולא משנה מה, היא תזכור אותך לטובה.

 

לסיכום, היום בניגוד לפעם, הרבה יותר קל ליצור קשר מהיר עם אנשים חדשים. אבל כמו בכל דבר, גם לזה יש את החסרונות שלו ואנחנו נוטים להתייחס לזה כמו אל ג'אנק פוד. זמין, מהיר כאן ועכשיו ואם זה לא זה, אז נחזור לדוכן ונקנה משהו אחר. אבל כאן אנחנו עושים טעות פאטלית ודווקא בגלל זה לא קל לאף אחד "להיות על המדף", לא לגברים ולא לנשים. לכן, חשוב שתשתדלו לזכור תמיד שמאחורי הכרטיס בפייס דייט, אינסטגרם או בכל אחד מאתרי ההיכרויות, עומד מישהו או מישהי שרוצה שתתיחסו אליו בכבוד שמגיע לו ותחשבו לפני שאתם פונים. אז תהיו כנים עם הצד השני, אבל בעיקר עם עצמכם. כי בלי כנות הדדית, כל זה לא שווה כלום. 

 

לחצו כאן לצפייה לטיפים לדייט ראשון לגברים

 

כתבות נוספות בנושא:

איך תדעו אם אתם באמת אוהבים? 

 

 

תגיות

הוסף תגובה

לחץ כאן להוספת תגובה

אודות המחבר

דנה אלקבץ

מנהלת, כותבת ועורכת התוכן בבאזוקי. קופירייטרית, כותבת ועורכת תוכן יותר מעשור. בנוסף, שחקנית ואמא ל-3. חיה ונושמת תוכן מאז ומתמיד. אוהבת מילים ואנשים והכי אוהבת להגיש את המילים הנכונות לאנשים הנכונים. לגעת, לרגש ולהעשיר עולמות דרך המילה הכתובה ובכלל, פריקית של תוכן איכותי.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות