הכותבים שלנו

באזוקי

באזוקי מקפיד שצוות הכותבים והעורכים שלו יכתבו רק על נושאים שמעניינים אותם באופן אישי, כל אחד בתחומו. אנחנו יודעים מניסיון, שאם זה מצחיק, מרגש, מעניין, מעשיר, מפחיד או מסקרן אותנו, זה בטוח יהיה רלוונטי, פרקטי וכיפי עבור קהל הגולשים שלנו.
מקווים שאתם נהנים ומזמינים אתכם לכתוב לנו על נושאים נוספים שמעניינים אתכם ותרצו שנוסיף לאתר.


דנה אלקבץ

מנהלת, כותבת ועורכת התוכן בבאזוקי. קופירייטרית, כותבת ועורכת תוכן יותר מעשור. בנוסף, שחקנית ואמא ל-3. חיה ונושמת תוכן מאז ומתמיד. אוהבת מילים ואנשים והכי אוהבת להגיש את המילים הנכונות לאנשים הנכונים. לגעת, לרגש ולהעשיר עולמות דרך המילה הכתובה ובכלל, פריקית של תוכן איכותי.


ריטה רושל

ריטה רושל, נשואה ואמא ל-3 ילדים, כל יום בחיי לומדת ונהנית בזכותם. גננת במקצועי, מה שאומר שאני אמא שנייה לעוד 24 אוצרות שגם מהם אני לומדת כל כך הרבה. בשעות הפנאי הנדירות שלי, אני משקיעה בכתיבה על המסע האישי שלי כאמא, גננת ומנחת הורים בגישת אדלר.
roshalrita@gmail.com


עו"ד חגית לב

עו"ד חגית לב
עורכת דין ומגשרת בדיני משפחה, במהלך שני העשורים האחרונים, עזרתי לאלפי אנשים לעבור את הליך הגירושין, תוך שליטה ניהולית וכלכלית בעסקים ובנכסים שלהם, תוך שמירה על הטהור מכל- ילדיהם.


קרן איתן

נעים מאד, אני קרן איתן, בלוגרית הורות ויוצרת תוכן, בת 35, אשתו של אסף, אמא של ארבל ירדן וינאי. בשנת 2017, יצאנו לשליחות מטעם משרד החוץ לאפריקה ובקרוב לארגנטינה. בזכות ההרפתקאה הזאת, הגשמתי שני חלומות: הבלוג "אמא כמוך" ויצירת קהילת ההורים לתאומים ושלישיות בישראל.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות