אופנה ויופי

מה השפתיים שלכם אומרות עליכם?

 

לפי הרפואה הסינית, מבנה השפתיים יכול לחשוף המון על האופי שלנו, על מערכות היחסים שלנו, הרצונות והפחדים שלנו. בחנו את עצמכם ואולי תגלו משהו חדש שלא ידעתם לפני: 

 

שפתיים רחבות ובשרניות

אתם אנשים אכפתיים ואוהבי בעלי חיים, עם יכולת נתינה אינסופית. אם תראו חתול רחוב עזוב, מיד תקחו אותו תחת חסותכם. תמיד תכבדו דעות של אחרים ויהיה אכפת לכם מהם, יותר מאשר מעצמכם.

 

שפתיים מאוזנות עם שפה עליונה ששוה לתחתונה

אנשים שבדרך כלל יודעים למצוא את האיזון בחיים. בעלי יכולת הקשבה מאוד גבוהה. מכבדים את האחר ואת דרך החיים שלו ומאוד אוהבים טבע.

 

שפתיים צרות

אנשים בעלי תכונות של מנהיגות ויכולות שכנוע חזקות. בדרך כלל אנלטים והגיוניים ומתמודדים היטב עם מכשולים ופתרונם אבל יותר קשה להם לתחזק מערכות יחסים לטווח הארוך.

 

שפתיים קטנות ונפוחות 

נתפסים בדרך כלל כאגואיסטים ומרוכזים בעצמם, אבל זה רק הרושם הראשוני שהם יוצרים. כשלומדים להכיר אותם מגלים שהם מלאי אכפתיות ודאגה לאחר ונחשבים לבעלי יכולות הדרכה מופלאות.

 

שפה עליונה עבה יותר מהתחתונה

אנשים דרמטיים בדרך כלל אבל גם אינטלגנטיים ומלאי קסם אישי. האישיות שלהם משמשת כמגנט לאנשים אחרים שכמהים לקירבה שלהם. הם בני שיחה מושלמים למרות שלעיתים גם עלולים להיות סרקסטיים במידה מסוימת.

 

שפה תחתונה עבה יותר מהעליונה

אנשים הרפתקנים ומסעירים, משתעממים בעבודה רגילה, לכן לא תתאים להם עבודה משרדית. מסוגלים להפוך כל דבר בחיים למסעיר ויוצא דופן וחושבים תמיד מחוץ לקופסה או נגד הזרם. אנשים אחרים נמשכים בקלות לאופי הסוער והקופצני שלהם ולסגנון החיים שהם מציעים. לכן הם תמיד מוקפים בחברים שמשתכנעים בקלות להצטרף אליהם להרפתקה הבאה.

 

שפתיים דקות

אנשים שהם בדרך כלל סוליסטים ומעדיפים את הלבד שלהם. בדרך כלל יימנעו מעבודה משותפת ויהיו הכי אפקטיביים לבד. אצל גברים שפתיים כאלה מבטאות בדרך כלל זאבים בודדים.

 

שפתיים עם קשת משולשת במרכזן

אנשים יצירתיים מאוד. בדרך כלל עצמאיים ולא הולכים עם הזרם. בוחרים במסלולי קריירה יצירתיים כמו מוזיקאים, אמנים, שחקנים ומעצבי אופנה. לומדים דברים חדשים בקלות, אנשי שיח שלא לומר פטפטנים ואוהבי אדם, פעילים ומליחים מאוד מבחינה חברתית.

 

שפתיים עם קשת מעוגלת במרכזן

אנשים מאוד רגישים, מלאי חמלה וטוב לב. אוהבים לעזור לאחרים בזמני מצוקה. בעלי כוח רצון של ברזל ופועלים באופן שיטתי ומסודר.

 

שפתיים עם קשת לא מוגדרת במרכזן

אנשים עקשנים שיודעים לעמוד על שלהם. יכולים להתרכז בעבודה וקשה להסיח את דעתם, דייקינים מאוד ומסורים לעבודתם ולכל משימה שייקבלו.

 

 

 

 תגיות

הוסף תגובה

לחץ כאן להוספת תגובה

אודות המחבר

דנה אלקבץ

מנהלת, כותבת ועורכת התוכן בבאזוקי. קופירייטרית, כותבת ועורכת תוכן יותר מעשור. בנוסף, שחקנית ואמא ל-3. חיה ונושמת תוכן מאז ומתמיד. אוהבת מילים ואנשים והכי אוהבת להגיש את המילים הנכונות לאנשים הנכונים. לגעת, לרגש ולהעשיר עולמות דרך המילה הכתובה ובכלל, פריקית של תוכן איכותי.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות